Reakcia na: VLK #63577:
čo sa stane, ak predajca pri predpredaji zadá sumu, ktorú nemožno dobiť? Napríklad pod 1 € alebo nie v celých číslach. Pýtam sa to len preto, lebo ešte doteraz v niektorých predpredajoch nevedia, že sa dá dobíjať už od 1 € a myslia si, že minimum je 5 €. O tom sa ma už neraz snažili presvedčiť na Bardejovskej alebo na autobusovej stanici, a keď som im tvrdil, aby predsa len skúsili zadať sumu, napríklad 2 €, tak to nechceli za žiadnu cenu urobiť, akoby sa niečoho báli.
veteran
31.8.2011 som bol pri termináli - platnosť mojej ISIC karty bola do 31.8.2011.
2.9.2011 som prišiel ku terminálu a platnosť už bola do 30.9.2012.
Tieto údaje som si bol osobne overiť aj na ÚVT, ktorý na TUKE vydáva ISIC a spravuje celú túto agendu.