Reakcia na: jt #63450:
si myslim ze ten SMS je dobry, pretoze prax na nocakoch ukazuje, ze len malo ludi si skutocne oznacuje listky (urcite nemaju vsetci mesacniky), vidia, ze vo voze nie su revizori a vodic otvori vsetky dvere, tak sa ide zadarmo. Kdezto pri SMS si ten listok kupis este pred nastupenim, a nemozes spekulovat, ci budu alebo nebudu nahodou vnutri listky kontrolovat.
veteran
Minulý týždeň v nedeľu po hokeji sa nastúpil do predných dverí (L10, autobus bol riadne natrieskaný). Predo mnou si ktosi prikladal kartu, prišiel som na rad ja a vypľulo to chybovú hlášku "INÁ KARTA". Hláška ostala visieť až po ŤHC. Ako som písal, autobus bol natrieskaný až po ŤHC, akže predierať sa k inému žltému zázraku bolo nemožné. Tak som ušetril 0,23 € ☺ .