Reply on: Yogi616 #63445:
Ďalšia absurdnosť je, že papierový lístok na nočný spoj stojí 1 €, elektronický 0,96 €, vodiča 1 € a lístok zakúpený v doplnkovej forme cez SMS 0,80 €. Pritom SMS lístok je bežne za prirážku, zrejme sa z neho odvádza mnohonásobne vyššia provízia prevádzkovateľovi, ale je o poznanie lacnejší. Nikomu nevadí, takto dochádza k únikom, keďže na SMS lístky doplácajú všetci ostatní?(v tomto prípade si odmyslime nezmyselnosť zvýšenej tarify v spojoch nočných liniek)
veteran
Minulý týždeň v nedeľu po hokeji sa nastúpil do predných dverí (L10, autobus bol riadne natrieskaný). Predo mnou si ktosi prikladal kartu, prišiel som na rad ja a vypľulo to chybovú hlášku "INÁ KARTA". Hláška ostala visieť až po ŤHC. Ako som písal, autobus bol natrieskaný až po ŤHC, akže predierať sa k inému žltému zázraku bolo nemožné. Tak som ušetril 0,23 € ☺ .