este k tym 4zastavkovym listkam. ked nastupim a oznacim si listok tak sa to pocita ako prva zastavka? teda ak nastupim napr. na berlinskej a tam si oznacim listok tak na sofijskej uz musim vystupit??
a vsimla som si ze na tych farebnych "plagatoch" dvojjazycnych vylepenych v niektorych busoch na kabine vodica je aj pri 4zastavkovom listku oznacenie ze plati aj na nocny spoj
a vsimla som si ze na tych farebnych "plagatoch" dvojjazycnych vylepenych v niektorych busoch na kabine vodica je aj pri 4zastavkovom listku oznacenie ze plati aj na nocny spoj
Vladimír
Nie som zamestnancom DPMK, teda môj výklad nie je oficiálny, ale neviem si predstaviť, že prečo (a na základe čoho) by malo platiť čokoľvek iné.