Reakcia na: veteran #63285:
alebo veď Grunt-u (bližšie ku KVP) by meno mohlo ostať a grunt (bližšie k myslave) by sa mohol volať napr. Pod horou - tam je taká ulica a aj domáci to tak volajú
tak skús používať miesto "kľudne" slovo "pokojne"
kľudne je český výraz
jt