Reakcia na: jt #61107:
Ani nie tak von, stačilo by ho dať ku druhému podchodu, niekde ako je automat na lístky na vlak. Ale aj súčasné miesto nie je zlé (pri ceste z nástupištia je ho vidieť), len by ho trebalo spropagovať aspoň nejakými šípkami ako to majú bankomaty.
...
skušal som to poslať na presne ten meil.. škoda, tak asi nepošlem nič..
solac3903