Reakcia na: eMareq #60631:
Ja to mám len od nás z BA fóra a bolo to aj niekde v novinách v tých časoch, myslím, takže tú cenu neviem. Jedine viem, že SOR ponúkal drahší bus, no keďže ponúkal doplnkové vybavenie (klíma) za babku, tak vyhral. Podmienky boli totiž stavené tak, že do ceny sa započítavala aj klima. A práve teraz je vidno z faktúr, čo poslal SOR, že oficiálne stála 30 centov na voz.
Peter55