Reakcia na: Dimi #60474:
predpokladám, bez toho "navýšenia" pre "poradenskú firmu" by žiadosť o príspevok na smradobusy nikdy nebola schválená. Tým neobhajujem zlodejstvo na kohokoľvek strane, ale takto (nielen) na Slovensku eurofondy proste fungujú. Bohužiaľ.
je problem obratit sa na vedenie mestskej policie a zaviest nahodne kontroly vo vozidlach ... hlavne linky ktore prechadzaju cez L VIII a niektore ine
, zaplatil za 60, namiesto 30.
Dimi
http://www.kosice.sk/article.asp?id=9356