Reakcia na: COMFORT #60478:
Z toho prvého odkazu som mal na mysli práve prvú fotku. ?
je problem obratit sa na vedenie mestskej policie a zaviest nahodne kontroly vo vozidlach ... hlavne linky ktore prechadzaju cez L VIII a niektore ine
, zaplatil za 60, namiesto 30.
gabo5607