Dnes som zachytil informáciu, že DPMK chce konečne riešiť aj problém automatov a vypísať súťaž na mega dodávku automatov. Viete niekto niečo o tom? Alebo je to len výmysel.
je problem obratit sa na vedenie mestskej policie a zaviest nahodne kontroly vo vozidlach ... hlavne linky ktore prechadzaju cez L VIII a niektore ine
, zaplatil za 60, namiesto 30.
AutobusovyManik
Re #60461 jt: Ja sa stále vžívam do role vodiča, viem aké to tu je u nás v Košiach s cestujúcimi a každý má strach z napadnutia, môžu čakať pred garážou a vymlátiť dušu. Áno riešili sme kopu krát fetujúcich cestujúcich, opilcov a vystúpili až po zvýšení tónu a vyhrážkach. Ja len chcem jednú vec aby sme cestovali ako ľudia vo vyspelej krajine len ako vidím, tu sa to nedá.