poslať vozy podľa potreby a riadiť to dispečerom, tak ako L5 teraz funguje v Nedeľu.a Na stanicu dať zálohu jedno KT, ktoré by sa v prípade potreby tiež mohlo zapojiť.
..no lenže k tej doprave na MS ta L5 pokrýva tie záchytné parkoviská, ale tak ako píše yogi - 15 min. interval to trochu málo - ak nárazovo po skončení zápasu napríklad treba presunúť "masu" ludí k záchytným parkoviskám.. Tak si vezmime aspoň polovičnu kapacitu arény, a kapacitu 4x kt8 (to je hodinová kapacita L5), to sa teda ludia aj dočkaju.... pekných pár hodín.. ale písal som o tom, že napríklad zdvojiť vtedy súpravu (2xkt8), no k tomu už diskusia prebehla.. No môj názor je 15 min interval L5 (t.j 4xkt8 za hodinu) k záchytným parkoviskám - žalostne málo...
som si to všimol zatiaľ len na citelisoch, a okrem toho z označovačov zmizli obrázky ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
myslavcan
http://korzar.sme.sk/c/5817661/trolejbusar-si-v-sluzbe-odskocil-na-debatu.html