Reply on: TA #60449:
Nič je to cococina.Buď zadotuješ alebo zakúpiš drahší papierový.Ja som si chcel cez "Zakúpiť PCL"na tvrdo kúpiť 30 minútový aj mi dalo na výber základný 30.min lenže po hláške priložte kartu net boha zakúpiť.Kartu som držal presne na červenom mieste celý čas od sofijskej po Tesco, džungľa. Info na obrazovke celý čas priložte kartu.Keď som kartu vzdialil od toho žltého čuda nabehla tá úvodna obrazovka so šípkou.Čiže ten žltý bazmeg vie že karta je priložená no lístok nezakúpi. Po prestupe v trolejbuse som priložil kartu kde mi automaticky a bez akýchkoľvek problémov zakúpilo lístok na 30.min. čiže v karte chyba nebola ani nieje. Ale netreba sa čudovať veď beží skúšobná prevádzka a vychytávajú sa muchy. Len škoda že už 5 rokov. ? ? ? ? ?
myslavcan
http://korzar.sme.sk/c/5817661/trolejbusar-si-v-sluzbe-odskocil-na-debatu.html