Reakcia na: Dimi #60302:
Neviem no, nemam rad jednosmerky a už vobec nie ako hlavnu cestu, potrebuješ sa niekde dostať tak ideš dookola ako debil.Ale zaujimalo by ma ešte ako to bude vyzerať okolo Jakabovho palaca, to som na stranke nenašiel.
A ak bude Stefanikova s troma pruhmi juh-sever a jeden iba BUS (!) pruh v smere sever-juh (trolejbusy a autobusy mhd, plus zachranne zlozky), plus moyzeska to iste, len v obratenom poradi, tak potom tie bus pruhy zacinaju davat zmysel. A k tomu som (na otazku Yogiho) odpovedal, ze preco sa tesim na bus pruhy
Yogi616
http://postimage.org/image/1njgne8ec/