Reakcia na: Peto87 #60260:
Je to model pre hru TRS 2006 a vyššie. Model si stiahneš na stránke www.trainzpedro.cz v sekcii Tramvaje ?
Bývavalo obmedzenie 40 metrov, ale len na pozemných komunikáciách (vyhláška 116/1997), no pozerám že v nových predpisoch od 2005 sa pre zmenu už električky nespomínajú vôbec (?!)
Ten, ktorý to točil a dal na youtube, sedel vtedy v prázdnom druhom voze.
gabo5607
A neviem či by to bol dobrý nápad prevádzkovať takúto súpravu v bežnej premávke. Sú na zastávkach vôbec také dlhé ostrovčeky?