Inak neviem ci je taka dlha suprava povolena na premavku s cestujucimi... lebo ked bola v Prahe ta vyluka minuly rok tak som niekde cital ze to bolo mozne len vdaka tomu ze bola predlzena maximalna povolena dlzka supravy na 60 metrov... neviem ako je to u nas, vie niekto viac?
gabo5607
A neviem či by to bol dobrý nápad prevádzkovať takúto súpravu v bežnej premávke. Sú na zastávkach vôbec také dlhé ostrovčeky?