Reply on: Rudyke902 #60245:
Toľkú ľudí tu nebude pri žiadnej príležitosti. A pri forme tých "P+R" také kapacity nebudú potrebné už vôbec.Re #60247 Rudyke902: Na stránke podniku máš cenník prenájmu vozidiel. Čiže áno, môžeš si "bárs čo zakapčať", viac-menej.
Re #60249 gabo5607: minimálne na Terase by s tým problém byť nemusel. Aj keď nemeral som to, ale štyri vozy sa tam vojdú tak, že posledný už vytŕča. A pokiaľ viem, v súvislosti s niekedy plánovanou výstavbou Východného mesta sa čosi také plánovalo.
Re #60254 Rudyke902: Dvojnásobná kapacita súpravy = polovičný interval... Takže je to dosť kontraproduktívny návrh, myslím si.
Isidor