Reakcia na: gabo5607 #60249:
...to viem, že ak su peniaze, ta je a dá sa všetko... no prečo to vlastne tí nemci chceli? to bol nielkto "od fachu" teda z nejakého nemeckého DP ? ? ináč, ak sa to zvládlo aj po meste, tak myslím že prevádzkovať na niektorých trasách by sa to dalo... (rýchlodráha, moldavská po žel.st...) a že ostrovčeky či sú? no niekde sú - tam kde sú zbytočné (južná trieda-cintorín,holubiho... tam v živote ani 3xT3 nepôjde..) a niekde síce su krátke, to hej, no výnimočné zastávky (napr. pri MS) môžu biť aj bez ostrovčeka, nie? Ako na rýchlodráhe, v dávnych časoch, ak jazdili v početnej miere 3xT3 na linkách R,no a ostrovčeky na POLOVE, LUDVIKOVOM DVORE sa "za pochodu" prirábali, lebo ak bola nejaká 3xT3 aj *Z*, tak z tretieho vagóna vystupovali ludia na pole.. ☺
) v porovnaní s busmi - ? SCI-FI
tbus