Reakcia na: Rudyke902 #60257:
Takato suprava by bola na MS uplne zbytočna, su s tym zbytočne problemy, vylaďovanie a zbytočna robota pre dielne, pojdu dve KTčka za sebou a hotovo, je to to iste.
Ten, ktorý to točil a dal na youtube, sedel vtedy v prázdnom druhom voze.
S499.1023
Prečo sú z toho vlastne tí Steelameričania takí posratí? Boja sa teroristov?