Reakcia na: Rudyke902 #60247:
Keď si niečo zaplatíš, prečo by to nešlo? Navyše to nebolo nič hrozné, stačilo sa vyhnúť bežným spojom a vozíkať sa po KE, trasa bola myslím vopred dohodnutá... ? A neviem či by to bol dobrý nápad prevádzkovať takúto súpravu v bežnej premávke. Sú na zastávkach vôbec také dlhé ostrovčeky?
) v porovnaní s busmi - ? SCI-FI
VLK