....K tomu príspevku od BRIKY 513 - a ked je to už stará vec, to spriahnutie a jazda 2 x KT8 - 508 + 523, vie niekto vôbec prečo sa tá jazda v takej zostave vlastne skúšala? predpokladám že šlo o jednorázovú záležitosť - no asi takto súprava aj s cestujúcimi asi nikdy nejazdila.. Ak to "uspelo", neplánuje sa to použiť pri preprave počas MS ? Napríklad na zvoz a odvoz na a po zápasoch k záchytným parkoviskám autobusov (k Hornbachu napr..) ? ?
mi.v
A v galérii k článku sú aj zaujímavé fotky z ED ako trojkoľajná splietka alebo návestidlo ukazujúce činnosť tl. výhybka