Reakcia na: tbus #60238:
v areáli USS je zakázané fotiť... to len aby si sa vyhol prípadným konfliktom s SBSkou... ?
) v porovnaní s busmi - ? SCI-FI
http://www.vlaky.net/zeleznice/spravy/3874-Po-Skandinavii-nejen-za-tramvajemi-a-trolejbusy-4/ (je to pri podnadpise Den 10).
jt