Jednorazove alebo niekolkominutove listky? Na toto nemaju vsetci cestujuci rovnaky nazor. Ktori prestupuju alebo v danom case vykonaju viac jazd budu asi za casove, ten , kto cestuje bez prestupu na dlhsej linke zase za jednorazove. Pri cestovani vlakom si clovek vypocuje aj take rozhovory, kde sa cestujucim viac pacia jednorazove, lebo nemusia stale sledovat cas, ale len si stiknu listok a maju pokoj. Otazka> Musia sa zavedenim niekolkominutovych listkov automaticky zrusit jednorazove?
Sarko
Vsetci dobre vieme, co by kosickej MHD tak velmi a jednoznacne pomohlo. Co keby si sa spytal na vedeni DPMP, ci by sami nevyvinuli iniciativu s ponukou odpredaja a strucnym vysvetlenim vyhod klzavych predplatenych CL? Stacil by jeden list. Mozno by v DPMK niekoho aj osvietilo. Snad by som za uvedenu vec zaloboval aj sam, ale zial, mam dost vlastnych problemov a malo casu.