Reakcia na: jeniferS #55220:
píšeš, že spoje chodia... tak kde je problém? Treba sa nanovo naučiť dva zmenené odchody (jeden stály a jeden do rezervy) alebo čo? ? Keď už je niekomu problém sa z Furče dostať ráno na 7-mu do Šace ja už ani neviem čo na to povedať...
eMareq
§28 - Podstatne su kilometre! Naklady a efektivita je vedlajsia. Nedaj boh ich prekrocit!
Škoda, že som na to pri ich písaní neprišiel. ? Smutno smiešne...
(Tú zmiešanú premávku som práve preto vypichol, lebo sám si vravel, že pred 10-rokmi boli malé L18, práve kvôli nákladom (boli aj inde malé vozy). Ale keďže to magoriát nezaujíma, tak potom je to OK. Vozkm zostanú. ? )