Ja chodím z námestia 5:52alebo 5:51., poprípade 6:13, alebo mám chodiť už 5:19? keď do roboty mám byť na 7:00 hod? a neskoršie spoje nechcem riskovať, lebo nepríde a ja budem písať vyjadrenie. Z Furče mám spoj 5:33 - jediný spoj, ktorý naväzuje na 5:52, alebo z Furče 5:48 , to ale už stiham jedine ten na námestí 6:13, takže ak vynechá z Furče........posilnili spoje ? každý tomu hovorí inak.
eMareq
§28 - Podstatne su kilometre! Naklady a efektivita je vedlajsia. Nedaj boh ich prekrocit!
Škoda, že som na to pri ich písaní neprišiel. ? Smutno smiešne...
(Tú zmiešanú premávku som práve preto vypichol, lebo sám si vravel, že pred 10-rokmi boli malé L18, práve kvôli nákladom (boli aj inde malé vozy). Ale keďže to magoriát nezaujíma, tak potom je to OK. Vozkm zostanú. ? )