Reakcia na: erikson #55126:
tým by si spustil lavínu sťažností - ak by chodila linka na ŤHC, obyvatelia KVP by sa sťažovali, ak by chodila na KVP, obyvatelia ŤHC by sa sťažovali. Takto nemá kto komu závidieť priame spojenie (mimo špičky).
jt
Keď už spomínaš tú dvanástku, viem si predstaviť linku zo Šebastoviec po Rastislavovej a Moyzesovej na Námestie Maratónu mieru s 15´ intervalom, pričom v sedle by jazdil každý druhý spoj len od/po VSS. Ideálne by to ale bolo, ak by dediny ako Šebastovce alebo Nižná Myšľa obsluhovali linky len od VSS.