Reakcia na: gabo5607 #55059:
Inak už pár strán sa tu zamýšľam nad tým, že z JZR tu skoro nikdy problémy niesu, furtom sa tu omieľa Furča, THC a KVP ? . Ale to zakaždým , nedostanem sa tu, toto mi zrušili, nebude priamy spoj na KVP, toto ide naokolo .... :D:D:D
trošku si vytrhol moje príspevky z kontextu - Peter55 sa sťažoval, že nenadväzuje 15+10 ani trolejbusy +36 .. Vladimír mu vysvetlil, že sa to nedá, lebo 10 nadväzuje na briky atď a 36 nadväzuje na 34 a 19 .. tak ja som len napísala, že netreba posúvať to, čo je fixne naviazané ale to, čo sa dá posunúť
Tambus4501
Nech sa páči keď to vieš lepšie urob grafikony isto bude každý spokojný a pre Teba by to nemal byť problém ako vidím ? ?