Reakcia na: eMareq #54972:
už skoro dva roky denne sledujem 22-ku ako vozí vzduch... ozaj sú už VŠETKY možnosti vyčerpané? A zhodou okolností 22-ka jazdí práve medzi Amfiteátrom a Mierom, to proste bije do očí tá nelogiga, že raz za hodinu radšej jazdí v súbehu s 19/36 akoby mala ísť po Watsonovej
Peter55
Viď prispevok od Tbusa #54967