Reakcia na: Peter55 #53382:
Prečo všetci zvaľujete vinu na DPMK.? Nie je náhodou na vine správca komunikácie, alebo vodič, ktorý ošpliecha cestujúceho na zastávke ? Treba sa pozerať na problém z tejto strany. To keď Vás ošpliecha auto, keď ste na chodníku, na vine bude ten, kto nedal okolo chodníkov betonové, či plastové zábradlie?
BMko
A ked si pamatam zo zaciatku dni 435 a 415, tak im fungovali len ciele a linka.
Karosa B932 (5201 - 5210/ zobrazovali, iba ciele a cislo linky. Totiz na nich chybali snimace dveroveho kriteria, ktore by vyhodnocovali, statie v zastavke. Drahove kriterium, prislo aź z Emtestom, lebo konecne sa namerali vzdialenosti. Prva seria Karos namala ani tlacitko rucneho posuvu zastavok, takze vodic keby velmi chcel aj posuvat zastavky na vnutornom displeji, tak by to nemal ako. Takze zobrazovalo to totalne surovu informaciu o linke a cieli.
PS: pamatas si dobre