Reakcia na: AutobusovyManik #53357:
Keď je to tak, môžem len napísať - KONEČNE! Už dávno som hovoril, že vnútorné displeje by mali zobrazovať nie len statický text s informáciou o nasledujúcej zastávke (v prípade státia cieľ), ale aj nácestné zastávky na bežiacom texte, ako to je inde (viď napr. PO)
redburger
Len teraz je nejaka taka moda, ze pocas jazdy ukazuje stale nasl. zastavku a az na tej zastavke cislo linky a ciel. Mne by sa viac pacilo kebyze ukazuje linku a ciel a az pri vjazde do zastavky do blikne na nazov zastavky. A tak to aj byvavalo si pamatam.....