Reply on: Isidor #53380:
Treba výhovorkyňu a toho kto jej to tak "múdro" povedal, poslať na zastávku Katastrálny úrad a opýtať sa jej a jeho priamo tam, prečo je z jednej aj druhej strany murovaný plot? Veď nech ho zbúrajú, však to nič nerieši.? ?
redburger
Len teraz je nejaka taka moda, ze pocas jazdy ukazuje stale nasl. zastavku a az na tej zastavke cislo linky a ciel. Mne by sa viac pacilo kebyze ukazuje linku a ciel a az pri vjazde do zastavky do blikne na nazov zastavky. A tak to aj byvavalo si pamatam.....