Reply on: Isidor #53380:
"Samotné vyplnenie medzier v zábradlí platňami by tento problém aj tak neriešilo. Problém je v tom, že cesta má diery a tiež, že mnohí vodiči sú bezohľadní. Zábrany by nič neriešili, museli by byť ozaj vysoké, aby na toho čakajúceho nedosiahli." - To je co za hlupost? Keby boli do vysky sucasnych zabradli tak vo vacsine pripadov by to uplne stacilo..
Peter55