Reakcia na: eMareq #51260:
Ekonomicky mi príde výhodnejšie zmeniť linky 20, 52 a 56 tak, aby ľudia v úseku mesto - USS museli cestovať električkou Totiž údržba nie veľmi využívanej rýchlodráhy a popritom platenie súbežných autobusov (po novom platiacich mýto) mi príde ako dosť veľký luxus.
absik