Reakcia na: Dead #50996:
asi nie si z KE.. ludia su zvyknuti nastupovat cez predne dvere v SADke a vystupovat cez stredne, ale v MHD je to presne naopak, cez predne dvere by sa nemalo nastupovat a neviem ako teraz, ale volakedy tam aj boli nalepene symboly ze jako jednosmerka, alebo napis vystup, vynimku maju len starsi ludia. Preco je to tak? vodic totiz nema rad ked je vpredu vela ludi, ti velakrat su lenivi posuvat sa dalej do vozu, su tam nalepeni na skle, vo dverach.. a brania mu vo vyhlade..
Sofer zacal VULGARNE nadavat a hresit ako sialeny!
Mike
A tiež v zime vodiči veľmi neradi otvárajú predne dvere a zvlášť, pokiaľ nemajú úplne izolovanú kabínu. Asi Ti je jasné, že tá zima z vonku mu ide aj do kabíny a neviem ako dobre mu tam ide kúrenie. Možno tam mal 30 stupňov a možno len 10. Teda preňho by v tejto situácií bolo určite lepšie, ak si už nastúpil 2. dvermi, tak keby si nimi mohol aj vystúpiť...
Samozrejme že práca profesionálneho vodiča by mala byť to tom, že všetky svoje myšlienkové pochody a úvahy, prípadne nadávky si nechá pre seba a voči Tebe by nemal v tomto ani ceknúť..