Reply on: Mike #50993:
Tak uz tomu zacinam rozumiet, ale aj tak, nebolo by lepsie napisat na predne dvere, nenastupovat prosim, alebo podobne? Ludia su zvyknuti nastupovat cez predne. Prip. vylepit do autobusu oznam aby ludia nepouzivali predne dvere ak nemusia a pod.K tej 1 zastavke - cakal som asi minutu a za tu by som sa na dalsiu zastavku nedostal, potom som musel ist aj tak peso, takze ak by som nesiel busom, zmrzol by som uplne, opakujem ze vonku bolo -17 a v tom autobuse bolo urcite teplejsie, kedze stal na stanovisti a mohol kurit cely cas.
Vazne sa to da riesit aj inak - a aj keby si zanadaval, ze do ... ale nadavat priamo na cestujuceho, to uz je sila.
Sofer zacal VULGARNE nadavat a hresit ako sialeny!
Mike
A tiež v zime vodiči veľmi neradi otvárajú predne dvere a zvlášť, pokiaľ nemajú úplne izolovanú kabínu. Asi Ti je jasné, že tá zima z vonku mu ide aj do kabíny a neviem ako dobre mu tam ide kúrenie. Možno tam mal 30 stupňov a možno len 10. Teda preňho by v tejto situácií bolo určite lepšie, ak si už nastúpil 2. dvermi, tak keby si nimi mohol aj vystúpiť...
Samozrejme že práca profesionálneho vodiča by mala byť to tom, že všetky svoje myšlienkové pochody a úvahy, prípadne nadávky si nechá pre seba a voči Tebe by nemal v tomto ani ceknúť..