Reakcia na: romeo #50727:
Nikde nie je ani som nevidel napísané, že v tomto úseku je preprava bezplatná. To bolo za bývaleho linkového vedenia.
Nie som pamätník, ale mám pocit, že vagóny za čias nákladnej dopravy prechádzali zo železnice na Stromovej, príp. pri starej vozovni na Kirovovej - vlečka do USS slúži(la) len na prívoz/odvoz električiek (napr. aj KTčka odpredávané do Brna v 2002 odchádzali tadiaľto...), samozrejme v areáli železiarní prebehlo zloženie/naloženie električky z/na klasické žel.vagóny.
Isidor