Reakcia na: Crossfire #49160:
Ano správne tá "druhá vec", problém je v tom, že EM tabule zobrazujú priamo údaje, ktoré zašle palubák, kdežto Buse majú vlastnú pamäťovú jednotku a EMdžad vysiela len kódy, ktoré tabuľa potom zobrazí. Nahrávanie Buse tabúľ prebiehalo pár krát ročne ale pri EMdžade je to minimálne 1x za týždeň a zoberte si akokoľvek veľkú pamäťovú kartu, nahrávajte do nej údaje a ups, pamäťová karta je plná!!! A ako ju zmazať? EMdžad to nedokáže a tak sa pamäťové jednotky z tabúľ vyberú a odošlú poštou do Blanska, tam ich vyčistia a vrátia sa späť. Ale rýchlosť týchto úkonov nie je boh-vie-aká, keď tabule z 521 už viac ako rok-dva stoja ladom....
tbus
Re #49154 jt: ale toto maju na svedomi vacsinou chyby samotnych tabul, alebo nevhodne zapojenie, napr. polamane kable vo vozidle. Niektore tabule asi uz nedokazu nahrat novu databazu. Myslim ze za toto nema zodpovedat emtest