Reakcia na: Majo #48844:
A to električky jazdia len prázdne? 
Napr. Škoda 14T má pri maximálnom obsadení hmotnosť vyše 60 ton, čo už sa (6 náprav) danému údaju približuje. IMHO to najskôr bude nejaká norma pre projektovanie tratí/vozidiel.
eMareq
Knapík nedá, lebo spolu s Kolarčíkom a ich družinou peniaze prejedli na hlúposti. Tak zase nemáme... Roky 1994 až 1998 sa opäť vrátili.
Nuž čo, "odborník", čo má prehľad, koľko čo stojí.