Vybočím trošku z témy. Na výhybke na Cottbuskej je nová svetelná návesť zobrazujúca smer prehodenia. Ešte do dnešného popoludnia tam bola návesť s modrým svetlom, no teraz tam je presne taká, ako majú električky na kruhovom objazde na Moldavskej a bielym svetlom. Pravdepodobne ju vymenili preto, lebo sa vodiči sťažovali že nevidno kde je prehodená keď silno svietilo slnko.
Nodes