Reakcia na: 280 #48182:
"Btw, nemohla sa zrusit L2 a postiahnut L4 so zachadzkou na ZST?"Ja som navrhoval, že vozy jazdiace na L2 pôjdu zo stanice prečíslované ako L4 a opačne. To znamená vypravovať na tieto "dve" linky min. T3 s emtrestami, aby odpadlo narábanie s ceduľami.
Kari
Druhá vec - na jednej strane tu všetci vyplakávame (oprávnene), ako zlý magistrát znižuje vozokm, na strane druhej silou mocou chcete zachovať celodenné celotýždenné spojenie Barce KD, pričom aký-taký význam to má nanajvýš v špičke. Uvedomujem si situáciu, ktorú popisuje Vladimír, ale garantujem vám, že minimálne skoro ráno a večer jazdí už dnes L4 od Ryby dolu úplne prázdna, takže držať ju tam nasilu je v tejto situácii divné.
Isidor: to čo píšeš o L4 (výstup/nástup väčšiny cestujúcich na NO), platí dokonca vo väčšej miere aj o L3.