Podla toho co viem od Sarka tak 246 rozobrali dielensky pracovnici potom ako sa tam nastriekalo urcene pre muzeum, dobre hovorim? Preto aj odstavene vozy zacali zamykat do haly.
Sarko > Co myslis, kto Ta tam mohol vidiet, zaspominaj. ?
Sarko > Co myslis, kto Ta tam mohol vidiet, zaspominaj. ?
KVKV
DP Liberec zakúpil jeden kus (zatial) KT4D myslím z Gery (?), voz má byť upravený ako vyhliadkový, proste pre špeciálne jazdy. Pokial je z Gery tak zrejme na 1000mm.
Uvítam upresnenia.
Je to prvýkrát, čo tento typ bude na území ČR prevádzkovaný s cestujúcimi.