Reakcia na: jt #46906:
Odchody a prichody sa maju prispôsobiť vyučovaniu, piše sa to v tom *.pdf.Ja proti tomu nič nemam nechapem prečo by sa mali trepať cez cele mesto.
L11 sa nebude obmedzovať? Alebo je až taka využita, že tam potrebuju cez vikend každu hodinu spoj do mesta? Od 5:47 do 22:47 ?
?
navyse nova L34 je titulovana ako nosna.. hmmmm
287%
280