Reakcia na: SHORTY #4673:
kuk mail :))
Vieš, vlečňáky, dvojosáky a mixkupláky (jeden so SM, druhý s MG), to sa len tak nevidí
Momentálne sa prevážam cez najdlhší tunel v SR-Čremošné a najväčší počet tunelov na jednej trati-tuším 24 (?). Však ja ich za chvíľu popočítam

Diggi
Stalo sa tuším v prípade 5224, že bus bol po pravidelnej prehliadke a vodič o tom nevedel, lebo nastupoval po dlhšom čase. Mal na výber buď dostane nejaký budár, alebo stihne prísť na Hornádsku po svoj bus. Stihol ?