Reakcia na: Nodes #39704:
ale ved ja nechcem cestovat priamou linkou (treba poriadne citat), ale preco diskriminujete obcanov THC. Ak obcan Furce ide so mnou spolocne zo Sace, vystupime na NO a on ma hned spoj. Preco ho nemam ja - resp. pred minutou mi sfukol, co som ja menejcenny a neplatim rovnako dane? Ved nove LV bolo predsa postavene na zaklade PRESTUPOVANIA, preco mi potom vsetci radite vselijake kombinacie (nezmyselne a dlhotrvajuce), ja pockam aj 5-10 min, na NO, len nech to FUNGUJE, ale nechapem ze spoje sa minaju o jednu minutu. Ak teda je 20_tka tak promptne naviazana na 30_tku, preco potom sa neupravi 10_tka, aby isla o 5 min. neskor, aby sme to stihali?
eMareq
L15 + L18 + L71 + L72 = 2 + 2 + 3 + 3 = 10 spojov/hod.
Takže po zmene síce Furča dostala pridané o 2 spoje / h viac, ale Vy máte aspoň to čo ste mali aj pred (naviac aj po skončení špičky) + transkontinentálnu L25, ktorú využíva možno aj 90% osadenstva busu z THC). Resp. máš možnosť sa ísť sťažovať na magoriát, ktorho prioritou podľa listu je vraj poskytovanie kvalitnej MHD, nech nie sú takí škrobi a dajú na MHD viac a L10 môže mať aj 6 spojov od rána do večera. Lenže ako sa niekto nechal počuť, takí štedrí byť nemôžeme (takže to vôbec nieje otázka financií, ale púhého chcenia).