Reakcia na: 5 #39503:
Tak tak, vždy len furča navrhne to zle.Inak ten bus pruh na magnezitarskej je už hotový, je to dlhe asi 30m +- pred odbočkou na hlavnu cestu. Bus pruh by sa zišiel aj na most (sečovska prešovska) v mieste kde sa zbiehaju pruhy PO-MI až po zastavku Palackeho. Pripadne až po NO ho potiahnuť.
Ak by niekto protestoval, že by to bolo zbytočne cely deň tak zaviesť "časove bus pruhy" napr. že je BUS pruh a zakaz vjazdu autam je tam napr. "7:00 - 9:00" počas pracovnych dni. Taketo časove BUS pruhy maju napr. v Londyne a dodržiavaju to tam lebo kym pride domov tak ma na stole šek s pokutou.
5
- Nová nemocnica-Hlavná pošta - L17 (20/20/30), L34 (12/15/20)
- KVP-Nová nemocnica - L18 (12/20/30), L19 (12/15/20)
- THC-Mier po 20. hod. - L18 (30), L34 (20)
- Furča-Mier medzi 7.-8.00 - simultánne odchody L55 a 72
- Železníky-NO - L15 (12/12/15/20), L16 (12/20/30), L29 (--/--/30)
Čím neobhajujem L50 ani jej interval, ale sa tu netvárme, že dnes tu existuje nejaká koordinácia.