Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Nodes #39183:
Ano ak budem musiet prestupovat, zatial nemusim.
Reakcia na: Ferkho #39179:
Elektricky nestoja na Moyzeske. ano 12 stoji v zache, ale zvycajne len dva cykly semaforov, co nie je az tak vela.
Reakcia na: kosto #39181:
Ved si sa zastrajal, ze si kupis auto a budes jazidt bez vodicaku.
Reakcia na: kosto #39181:
v Londyne pochopili, ze MHD je pre ludi a nikdy nebude ziskova ?
Reakcia na: Peter55 #39178:
a v Londýne chodia busi jeden za druhym uplne prazdne (najviac som napocital 10 ludi - to bol rekord). Mozno prestupuju, ale co poznam Bratislavakov vsetci na prestupi nadavaju. Bohuzial rychlejsie peso neviem ist, 15-ka, 16-tka mi ujde, lebo ide hned za 12-kou a keby som na nu cakal 5 minut, ze mozno len meska, tak ich nestihnem. Plus od Domu umenia k skole mam 10-15 minut - bus tam taktiez ziadny nechodi. Najradsej by som chodil na biku, to zvladne cele s domu az ku skole za desat minut, problem je, ze ho nemam kde na obede (SPS dopravnej, kedze Postova nema svoju jedalen), kde dat. Bicykel si vonku nenecham - je prilis drahy na to aby mohol byt tam, ked doma visi pri posteli. Jeden o dost lacnejsi mi uz s pivnice ukradli, uz nic take nechcem zazit. Jediny sposob je autobus, alebo auto (ale nemam 18-nast a Vodicky preukaz).
Reakcia na: kosto #39177:
ale co si ja pamatam, ked som este chodil na Srobarku, 12tka v kuse stala v zapche pri DOme Umenia...zatial co 16tka, 30tka a podobne busy smerom na NO mali pruh volny.
Reakcia na: kosto #39177:
keby ti zo Zeleznikov isla jedna nosna linka kazdych 10min s prestupom na hocijaku elektricku, ktora v spicke chodi kazdych 10min (cize v idealnom pripade kazde 3 minuty pride nejaka elektricka) , nemas problem s meskanim 🙂
A to este minutu pripocitam, aby si mohol prebehnut na Sturovej cez cestu a preskocit oplotenie ? ?
Reakcia na: kosto #39177:
Meškaš svojou neschopnosťou. Odporučam sa ti isť pozrieť do Ostravy, Brna alebo Bratislavy ako tam prestupuju.
Reakcia na: Ferkho #39166:
Mne chodila 12 kazdych 15 minut, teraz dve za hodinu, jedna vynecha a meskam polhodinu do skoly, alebo idem peso!!! Takze v podstate 12-ku uz horsie spravit nemozu 😃 (alebo v KE a na Slovensku je aj to mozne?).
Reakcia na: Ferkho #39174:
Dosť malo si myslim, bolo to okolo 25 minut asi.
Reakcia na: Cathy #39167:
To sa mi tiez nepaci. Na NO sa to nezmeni, ani keby tam bolo desat gayparkov.
Reakcia na: Peter55 #39172:
a to je vela alebo malo? ?
Reakcia na: Ferkho #39171:
Ano, mozno, ale len za predpokladu, ze vsetko ide na cas. A pravdepodobne nie na siestich zastavkach na dlhej hlavnej ceste, kde sa na jednu zastavku ani dva autobusy za seba nezmestia.
Reakcia na: Ferkho #39171:
Ja som sa teraz v novom LV ostal zo Zupkovej na Važec za menej ako 30 minut ❗ 2x prestup.
Reakcia na: Ferkho #39150:
tym som tu len chcel zdoraznit, ze PRESTUPOM sa dalo z bodu A dostat do bodu B niekedy o 10minut skor, ako priamym spojom
Reakcia na: kosto #39169:
Šak to, že ty pozeraš iba na to čo treba tebe ?
Reakcia na: Peter55 #39165:
15-ku mozu nechat tak ako je, nou aj tak nechodim 😛. Mne ide o povodnu 12-ku.
Reakcia na: Isidor #39164:
? ? ?
u nas je jeden problem s prestupovanim, a to zastavkova turistika....nejde tu o to ze neprejdem tych 100 metrov...ale nemozeme si skoordinovat prestupy....idealny priklad je NAMESTIE OSLOBODITELOV....snad po vystavbe auparku to bude priaznivejsie, ale velmo pochybujem
Reakcia na: kosto #39160:
s tym, ale ze vodicov je malo, najazdi sa o 500tis km menej....cize 20min. intervaly sa posunu na 30min, 30min sa posunu na 40 alebo 45min. .. jooo, bude to pi 3,14ci fakt ti poviem...

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.