Reakcia na: pedro77 #36820:
aký je v tom praktický rozdiel ( chápem, na čo Ty narážaš )? Ak si ja zvolím PCL a 60-minútový CL, to už neznamená, že mi ho vydal systém? Tak kto ho potom vydal? Slovenské pedagogické nakladateľstvo či Matica slovenská, či kto? Veď každý jeden zakúpený CL je " systémom vydaný ". ( A to nehovorím ani o tom, že tá ponuka, ktorá sa má zobrazovať po zatlačení " Zakúpiť PLC " sa nezobrazuje správne. )Mám dojem, že tento problém je vytvorený len umelo - nedokonalosťou systému, ktorý sa v KE využíva.
ako som už písal v bode 3, stalo sa mi už ( viackrát ), že počas platnosti 1 zakúpeného CL mi zakúpilo ešte ďalší.
Isidor
Tete revízorke minule zúrivo pípalo čudo a bola nespokojná, vraj treba označovať po prestupe.
Re #36807 TA: To nedáva zmysel, aby to platilo počas nedostatku vodičov. Počet vodičov je síce (predpokladám) v nedeľu aj sobotu rovnaký, ale v nedeľu je nižší počet odjazdených kilometrov (a hodín). Čiže by bolo výhodnejšie urobiť to podľa zdravého rozumu 3x nedeľa a 1x sobota, než 3x sobota a 1x nedeľa. Čomu navyše asi nikto okrem autora tohto nariadenia nerozumie. Totálna demencia toto.