Reakcia na: Alfonz Halenar #35088:
takže ja som zodpovedný za to že mi neprídu 2 spoje po sebe, lebo som nebol voliť pretože v čase volieb som nemal 18 rokov... auto si kúpiť nemôžem, nemám na to, autom môžem cestovať akurát tak stopom... a sám si za to môžem v akej som situácii ?
Dimi