Reakcia na: Nodes #32893:
dalsi z tej starej gardy....plati to iste co som napisal aj pre KVKV....na zapade nemaju problem zverejnit svoje platy....manazeri, sportovci, herci.....len u nas v postkomunistickych statoch to stale funguje.....
saly
V spoločnosti, kde sme zoči-voči, je to asi tak, ako píšeš.
Toľko k tomu nepísanému pravidlu. Ale to sme odbehli od témy...