Reakcia na: LeLe #32854:
hadam to vodicov odnauci trepat sa cez centrum a zacnu vyuzivat vonkajsi mestsky okruh ? a treba si zvykat, ved vystavba auparku sa blizi ?
, vraj sa v autobusoch vyzna ako murar v patologii. Aspon z toho co som zatial pocul
5
MHD bude jazdiť obchádzkou cez Kukučínovu a Zborovskú.
http://www.kosice.sk/article.asp?id=3091
To znamená, že presunutá niekam inde bude aj zastávka Dom umenia, smer NO pre linky 16, 30, 37.