Reply on: 5 #32853:
Mna by zase zaujimalo co za cloveka navrhlo rekonstrukciu prave v utorok. A po dalsie ta dalsia rekonstrukcia vsetkych troch jazdnych pruhov na Sturovej od utorka do nedele???? Veď to je choré, stačí že robia dačo s jedným pruhom a sú ohromné zápchy a nie to ešte všetky 3.
, vraj sa v autobusoch vyzna ako murar v patologii. Aspon z toho co som zatial pocul
5
MHD bude jazdiť obchádzkou cez Kukučínovu a Zborovskú.
http://www.kosice.sk/article.asp?id=3091
To znamená, že presunutá niekam inde bude aj zastávka Dom umenia, smer NO pre linky 16, 30, 37.